Новорічна циркова вистава - 8 Січня 2016 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2016 » Січень » 8 » Новорічна циркова вистава
Новорічна циркова вистава

На передодні новорічних свят ми чекаємо і віримо , що добро завжди перемагає зло. І в цьому році , Криворізький цирк допоміг нам поринути у казковий світ новорічних пригод і отримати незабутні враження та емоції.

Сьогодні учні 3 - А класу відвідали циркову новорічну виставу «Мансур – володар добра». Там  зла чаклунка  Айдай, хотіла викрасти символ нового року – Мавпу, а троє сміливих і веселих друзів, повернули свято дітям разом з добрим магом – Мансуром (ілюзіоніст і дресирувальник – індіанець з Нікарагуа Філіп Ван Дайк).

Із захопленням діти спостерігали за акробатами, еквілібристами, гімнастами, вогняним  шоу. А також мали можливість побачити  групу  дресированих тварин. Особливо запам’яталися та здивували дітей чари Мансура та Айдай.

Переглядів: 143 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1