НОВОРІЧНЕ СВЯТО - 30 Грудня 2015 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2015 » Грудень » 30 » НОВОРІЧНЕ СВЯТО
НОВОРІЧНЕ СВЯТО

Усі люди на землі вірять, що в Новий рік трапляються справжні дива. Недарма цей час називають чарівним, дивовижним, казковим. Потрапити у справжню казку змогли учні 7-11 класів та вчителі, відвідавши свято, яке підготували учні 9-х класів.

Протягом години школярі спостерігали за чарівним перетворенням Баби Яги (під керівництвом найкращого Стиліста) на справжню Красуню, мали змогу насолодитися виступами танцювального колективу «Барвінчата», східним танцем Берегової Діани та співом Горової Поліни, а також взяти участь у цікавих конкурсах і отримати солодкі подарунки. Справжній акторський талант продемонстрували девятикласники Золотаренко Сергій, Заєць Валерія, Ващенко Костянтин, Ходак Євгенія, Крючкова Альбіна та інші.

Адміністрація школи виносить подяку режисерам-постановникам свята: класним керівникам 9-х класів Голуб Оксані Ігорівні та Сеглянік Олені Михайлівні, учителю музики Суботіну Олександру Володимировичу. Глядачі отримали неперевершене задоволення, яке, сподіваємося, залишиться з ними надовго!

Переглядів: 143 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1