Головна » 2016 » Липень » 12 » ОБЕРЕЖНО, СПЕКА!
17:10
ОБЕРЕЖНО, СПЕКА!

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області попереджає громадян: за сухої спекотної погоди будьте надзвичайно обережні з вогнем, бо найменша іскра може спричинити велику біду. Розкладати багаття у лісових масивах, у степу й біля хлібних ланів, у лісосмугах категорично забороняється, як і спалювати сміття навіть па відкритих територіях, бо вони сусідять із житловими будинками чи господарчими спорудами, зеленими насадженнями тощо.

Не спалюйте сміття упритул до житлових і господарчих будівель, суху городину на присадибних та дачних ділянках. Вогонь може роздмухати вітром - і горіння стане неконтрольованим.

Побачивши лісову пожежу чи горіння сухостою біля доріг, полів чи лісосмуг, зателефонуйте на номер «101». Гасити незначні загоряння в лісі можна й самотужки, збиваючи вогонь гілками листяних дерев, засипаючи грунтом чи затоптуючи ногами, заливаючи водою з найближчих водойм. А от боротися з масштабними лісовими пожежами під силу лише професіоналам.

Також, у цей період загострюється ризик утоплення людей у річках та водоймах нашої області. Мешканці виходять на пляж з метою відпочинку та забувають про правила безпечної поведінки. Особливу увагу дорослі повинні приділяти дітям під час відпочинку на водоймі. Дорослі зобов'язані не допускати купання дітей у неперевірених і невстановлених місцях, плавання на непристосованих для цього засобах, ігор і витівок у воді і інших порушень правил безпеки на воді. Купання дітей, особливо - малолітніх, проводиться під безперервним контролем дорослих.

Керівництво Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області звертається до батьків і дорослих з проханням не випускати дітвору з поля зору - удома й на вулиці. цікавитися, чим бавляться діти, чи не потрапляють до їх рук небезпечні предмети. Проведіть із дітьми бесіди щодо безпечної поведінки, поясніть, чим загрожує нехтування вимог безпеки для них самих та оточуючих. Будьте для своїх дітей прикладом суворого дотримання правил безпеки, ховайте подалі сірники й запальнички. Це допоможе уникнути непоправної біди й гірких втрат.

Переглядів: 164 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar