Головна » 2018 » Березень » 4 » Орієнтир у майбутнє
Орієнтир у майбутнє

27.02.2018 року працівниками Центрального гірничо-збагачувального комбінату групи «Метінвест» було організувано квест для старшокласників Саксаганського району. У ньому активними учасниками стали учні 8 – Б та 10 класу Криворізької спеціалізованої школи №118 разом із класними керівниками Холоденко Т.В. та Бондар Н.А.

Понад 150 дітей знайомилися із основними професіями на комбінаті: машиніст екскаватора, електрозварювальник, електрослюсар. Переваги фаху демонстрували також машиністи тепло- і електровоза, водії белаза. Школярам влаштували відеоекскурсію до професійно-технічних навчальних закладів. Усім було надзвичайно цікаво, адже застарілі підходи до профорієнтації, які застосовувалися раніше, вже не влаштовують сучасну молодь. В ігровій формі організатори заходу прищеплювали та розвивали інтерес до робітничих професій, інженерних спеціальностей.

Під час квесту кожен зміг зробити крок, можливо, у майбутню професію. Учням нашої школи найбільше сподобалося фізичне шоу. Також усіх зацікавила локація «Корисні копалини», де до уваги пропонували виставку криворізьких мінералів. Протягом трьох годин старшокласники працювали із модераторами, які перед кожною групою поставили завдання: створити Техномена – героя-робітника. Це був яскравий експромт, діти з радістю проявили творчість та креативність. Кожен Техномен був по-особливому гарний. Діти від душі наділили його найкращими якостями: розумом і кмітливістю, толерантністю і сміливістю, знаннями і досвідом. А ще умінням товаришувати й драйвово проводити час.

Після закінчення квесту школярі отримали подарунки від групи «Метінвест» і заповнили онлайн-анкету, щоб визначити майбутнього випускника, який вподобав певний фах.

Переглядів: 201 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1