ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ - 7 Березня 2016 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2016 » Березень » 7 » ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ
ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ

Ніжні матусі, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки! Наші віддані і надійні друзі, близькі і рідні люди!

Сердечно вітаємо Вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Від усієї душі бажаємо Вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них – чоловік, з яким будуть нестрашні будь–які негоди! Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

З повагою колектив  КСШ№ 118

Переглядів: 104 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1