Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур - 30 Січня 2014 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2014 » Січень » 30 » Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур
Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур
В умовах низьких температур призупинено навчальний процес у закладах міста. Про його поновлення чекаємо інформацію в засобах інформації. Наголошуємо на підвищенні уваги батьків щодо безпечного перебування дітей вдома та попередження випадків переохолодження. Будьте здорові!

ВИКОНКОМ  КРИВОРІЗЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н  А  К  А  З (витяг)

28.01.2014

м. Кривий Ріг

Про роботу навчальних закладів

в умовах низьких температур

На виконання наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 25.01.2014 №28/0/212/14 «Про роботу навчальних закладів в умовах низьких температур»,

1.     Начальникам відділів освіти виконкомів районних у місті рад, керівникам закладів та установ освіти:

1.1.   Створити оперативні штаби щодо діяльності навчальних закладів в умовах низьких температур і забезпечити цілодобове чергування.

1.2.   Рекомендувати приймати рішення про призупинення навчально-виховного процесу в професійно-технічних, позашкільних і вищих навчальних закладах при зниженні температури повітря до мінус 24 градусів Цельсія.

1.3.   Провести роз’яснювальну роботу серед вихованців дошкільних, позашкільних, учнів загальноосвітніх і професійно-технічних, студентів вищих навчальних закладів щодо поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, навчання з надання першої медичної допомоги при переохолодженні.

Переглядів: 251 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1