Рідна мова – це мова серця. - 9 Листопада 2016 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2016 » Листопад » 9 » Рідна мова – це мова серця.
Рідна мова – це мова серця.

Загальновідомо, що життя мови залежить від народу, який несе її у своїй душі, звичаях, традиціях, культурі. Рідна мова – це мова серця. Тільки від порогу рідної мови людина може виходити на широкі магістралі світу. І саме від того, наскільки кожен із нас знає мовні закони, вміє чітко й переконливо висловити свої думки і розуміти інших, залежить майбутнє нашої держави.

З метою підтримки ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства було встановлено День української писемності та мови.

Щорічно в КСШ № 118 проводяться заходи щодо популяризації української мови серед учнів, батьків, громадськості.

От і сьогодні, 9 листопада 2016 року, всіх об’єднала спільна справа – написання Шістнадцятого всеукраїнського радіо диктанту національної єдності. Писали диктант не заради балів чи призів, а в ім’я спільної ідеї: об’єднатися,  усвідомити себе громадянином українського суспільства, підвищити рівень особистого мовного та мовленнєвого розвитку.

Принагідним буде зазначити, що писали диктант як учні школи, так і педагоги. Не залишилися осторонь і технічні працівники закладу.

Після написання диктанту ще довго учасники обговорювали правописні норми, відстоювали свою точку зору, зверталися до довідників. Звучало рідне слово з уст гордих українців!

То ж нехай же вивчення мови стане для кожного сходинкою до майбутніх успіхів, до самоствердження. Користуйтеся рідною мовою, плекайте, шануйте, ніколи і ніде не забувайте цей найдорожчий скарб.

Переглядів: 89 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0