Головна » 2011 » Лютий » 28 » Різдвяний вертеп
Різдвяний вертеп

Різдвяні свята вже пройшли, але згадка про них залишилася. Особливо мені запам`яталися вистави,які були проведені для дітей та дорослих в рамках акції "Чужих дітей не буває”. У  цьому мали змогу переконатися  глядачі вистави "Різдвяний вертеп”. Що ж побачили своїми очима директор школи Чернякова Оксана Анатоліївна, вчитель молодших класів Дрябіна Ганна Миколаївна та діти 3-Б класу?

Кореспонденти газети «Соняшник» запитали у них: Ви переглянули виставу "Різдвяний вертеп”. Яке враження вона на вас справила?

Директор школи :- Дуже приємно, що в нашому навчальному закладі в умовах  спеціалізації школи з поглибленим вивченням української мови проходить такий чудовий захід. Учні нашої школи, які перетворились на акторів, прониклися дійством" Різдвяного вертепу”, ніби пропустили цей виступ через душу, через серце. І це справило велике враження на нашу малечу, діти були просто захоплені грою акторів-учнів старших класів.

Ганна Миколаївна: Дуже добре, що ми знаємо традиції нашого народу і продовжимо їх безпосередньо вивчати. Я вважаю, що ви зробили великий крок в оновленні, відродженні нашої України, культури в межах нашої школи, я була у захваті від вашого мистецтва акторського і від самої думки, що такий «вертеп» проводиться в межах нашої школи. Молодці так тримати!

Діти(на фото знизу): - Мені дуже сподобалось там було дуже цікаво, особливо мені сподобалося, коли співали дівчата, у них гарний голос!

- Мені сподобалося, що співали щедрівочки.

- Мені дуже сподобалась ця вистава, що там все гарно, що там придумано було.

- Мені сподобалася ця вистава, вона була дуже гарна і яскрава.

К:- Як ви вважаєте, чи потрібно проводити акцію" квітне школа” у навчальному закладі?

Д:- Мені здається, що це хороша ініціатива, і ми розглядаємо цю ініціативу через учнівське самоврядування. Наша школа буде тільки процвітати і займати важливе місце у освітньому просторі не тільки нашого району ,а й нашого міста.

Г.М: - Звичайно, оскільки наша школа того варта і тільки від ваших думок, від ваших ідей від вашого бажання залежить її розквіт. Бажаю успіхів!

К:- Чи потрібно проводити напрямок вистав надалі?

Д:—Я вважаю потрібно  тому, що в нашій школі вчиться найбільш талановита молодь району. Свого часу ми були переможцями районного етапу КВК і зараз, на зміну випускникам, прийшли дуже талановиті учні, які можуть показати не тільки "Різдвяний вертеп”, а й інсценізувати твори класиків української літератури, класиків світової літератури. Це буде розвивати не тільки художні смаки і  рівень культури, а й, звичайно, сприяти  розвитку пізнавальних інтересів.

К:- Що вам найбільше сподобалося у цій виставі?

Д:- Найбільше сподобався  сюжет , який вчить берегти й цінувати традиції нашого народу, протистояти злу, насильству, адже це дуже важливо в наш час. І вдало підібраний музичний супровід розкрив його суть.

Г.М.– Ваша злагодженість і ваші емоції.

К:-У вас є якісь зауваження чи побажання для учасників цієї вистави?

Д:— Зауважень у мене немає. Я хочу побажати учасникам цієї вистави і членам

гуртка "Пересмішник” цікавих нових творчих проектів і успіху.

Г.М.:— Хочеться побажати продовжувати.

Інтервю брали: Солдатова В., Кисіль Ю.,Потапова О.

Переглядів: 1250 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0