Семінар для вчителів-філологів - 10 Грудня 2015 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2015 » Грудень » 10 » Семінар для вчителів-філологів
Семінар для вчителів-філологів

19 листопада пройшов районнтий семінар для вчителів-філологів. “Спрямування основних етапів сучасного уроку розвитку мовлення у 10-11 класах на підготовку учнів до написання власного висловлення відповідно до вимог складання ЗНО”

Мета: сприяти підвищенню теоретичної та практичної підготовки учасників семінару з питання спрямування основних етапів сучасного уроку розвитку мовлення у 10-11 класах на підготовку учнів до написання власного висловлення відповідно до вимог зовнішнього незалежного оцінювання; ознайомити учасників із вимогами щодо структури і змісту власного висловлення; обговорити питання перспективності основних етапів уроку розвитку мовлення щодо формування національно свідомої, духовно багатої особистості, яка володіє вміннями й навичками вільно, комунікативно виправдано користуватися засобами державної мови; сприяти обміну досвідом вчителів-словесників КСШ № 118 щодо планування та побудови сучасних уроків розвитку мовлення.

Матеріали семінару можна знайти на шкільному сайті у відповідних розділах.

Переглядів: 158 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1