Головна » 2018 » Травень » 18 » Шановні батьки майбутніх першокласників!
Шановні батьки майбутніх першокласників!

Наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 змінено порядок зарахування дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти.

Для своєчасного зарахування дитини в школу Вам необхідно звернутись особисто (з пред’явленням документа, що засвідчує особу) до обраного закладу до 31 травня 2018 року з відповідними документами дитини (свідоцтво про народження, медична довідка форми № 086-1/о)

За бажанням Ви можете надати документ, що підтверджує місце проживання  дитини на території обслуговування закладу освіти для першочергового зарахування.

Додаткові консультації можна отримати у відділі освіти виконкому районної у місті ради, в закладах загальної середньої та дошкільної освіти (садочках та школах). ЗАПИТАТИ

Переглядів: 104 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1