Шановні батьки та громадяни міста! - 6 Квітня 2014 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2014 » Квітень » 6 » Шановні батьки та громадяни міста!
Шановні батьки та громадяни міста!

Звертаємо Вашу увагу, що останній час збільшилась кількість випадків самовільного залишення домівки дітьми різного віку та статі. Нагадуємо, що відповідно до ст.51 Конституції України, ст. 6 Закону України «Про загальну середню освіту», ст. 8, 11, 12 Закону України «Про охорону дитинства» відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини покладається на їх батьків. Саме батьки несуть відповідальність за створення умов, необхідних для всебічного розвитку дитини.

Шановні батьки! Управління освіти і науки виконкому міської ради вкрай занепокоєне випадками самовільного залишення учнями загальноосвітніх навчальних закладів своїх домівок. Виховний процес у школі багатогранний, різнобічний, але його обсяг ніколи не замінить тепло родинних стосунків та сімейний затишок. Зі свого боку школа допоможе батькам у виконанні ними своїх обов’язків щодо виховання дітей, підтримає авторитет сім’ї, але і з Вашого боку потрібні кроки назустріч, зворотній зв’язок. Тільки у спільній діяльності сім’ї і школи, взаємній довірі можливий гармонійний розвиток наших дітей.
Педагоги і батьки мають бути носіями життєвого оптимізму, гарантами безпеки і благополуччя дитини.
У разі зникнення дитини, втрати з нею зв’язку рекомендуємо Вам:
- негайно повідомте органи внутрішніх справ. Розшук дитини починається відразу після отримання повідомлення про зникнення дитини. Візьміть із собою фото дитини, надайте інформацію щодо прикмет дитини, наявних у неї захворювань, окресліть коло осіб, з якими дитина спілкувалася останнім часом, маршрут прогулянок;
- якщо дитина загубилася в громадському місці, негайно повідомте про це охорону, адміністрацію організації, нехай вони контролюють входи-виходи з приміщення, перевірять туалети, автостоянки, повідомлять про зникнення та прикмети дитини через гучномовець;
- у громадському транспорті не соромтеся голосно повідомити про зникнення дитини;
- якщо дитина зникла з дому, перевірте особисті речі, особистий щоденник, шукайте залишену записку. Згадайте про підозрілі телефонні дзвінки, розмови, знайомих дитини останнім часом;
- повідомте навчальний заклад, який відвідує дитина, з метою залучення людей, які щоденно спілкуються з Вашою дитиною, знають коло її інтересів, мають змогу залучити якомога більше людей до пошуків дитини;
- не зупиняйте пошуків навіть уночі;
- помістіть інформацію, прикмети дитини в соціальних мережах, засобах масової інформації, на радіо.
Шановні мешканці міста! Закликаємо Вас бути небайдужими щодо вищевикладених проблем та реагувати на відомі Вам факти бездоглядності дітей.
Мудрості Нам, любові, злагоди!
Переглядів: 291 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0