Шкільний музей бойової слави - 5 Квітня 2016 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2016 » Квітень » 5 » Шкільний музей бойової слави
Шкільний музей бойової слави

Наш шкільний музей налічує понад 1000 експонатів періоду Другої світової війни. Однак, час диктує своє, і на даному етапі шкільний музей поповнюється новими експонатами сучасної неоголошеної війни, які нам передають батьки наших учнів.

Збройні сили України - слава, гордість, міць нашої країни! Захищають мир, свободу, служать рідному народу! Щира шана і подяка хлопцям, що строкову службу чесно сприйняли, як борг почесний!

Шановні вчителі, батьки та учні! У школі в рамках декади історії проводиться акція "Збережемо пам'ять про воїнів АТО" У шкільному музеї створюється експозиція про Героїв України, тому просимо Вашої допомоги. Принесіть, будь ласка, ексклюзивні експонати - це особливі речі воїнів, грамоти (ксерокс), світлини та ін. Будемо дуже вдячні за співпрацю та допомогу в поповненні нашого музею.

Переглядів: 118 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1