Головна » 2018 » Травень » 20 » Сонячні спалахи таланту
Сонячні спалахи таланту

У незалежній Україні «На підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України» День науки був встановлений Указом № 145/97 від 14-го лютого 1997-го року Президента України і відзначається у третю суботу травня.

Ось і в нашій школі стало традицією вшановувати інтелектуальну учнівську еліту - учнів, які захищали честь закладу на предметних олімпіадах, конкурсах та різноманітних заходах протягом навчального року. Свято Інтелекту, Гордості й Таланту, яке проходило в урочистій залі, відкрив гімн України. Директор школи, Чернякова Оксана Анатоліївна, та заступник директора, Концевич Ігор Васильович, привітали учнів з Днем науки. Адміністратори побажали і надалі тримати високу планку в навчанні та реалізації свого інтелектуального, творчого та спортивного потенціалу.

Зокрема, в підсумках роботи щодо участі закладу у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, інтелектуальних та творчих конкурсах, спортивних змаганнях різного рівня була висвітлена наступна інформація:

• у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін посіли призові місця – 22 учня;
  • в міському етапі посіли призові місця – 6 учнів;
  • в обласному етапі посіли призові місця – 2 учня.

У рамках міського фестивалю «Інтелектуали Криворіжжя» (конкурси МАН України) та інших інтелектуальних конкурсах районного, міського та обласного рівнів брало участь 36 учнів нашої школи; призові місця посіли – 20 учнів закладу.

У Міжнародних та Всеукраїнських інтерактивних інтелектуальних конкурсах «Колосок», «Геліантус», «Бобер», «Гринвіч» та «Пазл» - 157 учнів школи були учасниками.

У конкурсах творчого спрямування за різними рівнями брало участь 36 учнів закладу, із них вибороли призові місця – 11 учнів закладу.

У спортивних змагання різного рівня (у командному заліку) брало участь – 55 учнів, кращими спортсменами у всіх видах спорту стали – 4 учні.

Після урочистої частини розпочалася робота в секціях за такими напрямками: філологічний, історичний, біологічний та математичний.

І ось, нарешті, настала хвилююча мить – нагородження переможців. Хто ж вони, наші юні обдарування, які ступили на цей тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма? Вручення грамот та пам’ятних медалей директор школи розпочала в семи номінаціях. Отож, вітаємо призерів районних і міських олімпіад у номінації «Інтелектуальна надія»: Кохан Віталіну, Гриньоав Максима, Голівер Ірину, Булдея Данила, Іващенка Костянтина, Тітенка Максима, Романчук Кароліну, Борко Ірину, Чумачова Максима, Кузнецову Катерину.

Молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту, вітали у номінації «Обдарованість і творчість»: Чабаненка Микиту, Заєць Валерію, Єгорову Кристину, Власову Анастасія, Денисова Владислав, Худякову Анастасію, Гаркову Кіру, Шевченка Микиту, Ткаченка Владислава, Плоху Ангеліну.

Номінацію «Відкрий світ – відкрий себе» представили учні: Ходак Євгенія, Гусь Олексій, Заїкіна Злата.

А от ерудитами року ми з гордістю можемо назвати наших учнів, які мають глибокі знання, широку обізнаність, начитаність. Вітаємо Марчука Сергія, Шварова Іллю, Маркевич Єлизавєту, Риндич Катерину, Сушенцеву Софію, Голуб Дар’ю, Сорвілову Ларису.

Номінація «Лідер» представлена чарівними дівчатками: Чернецькою Катериною та Руденко Анастасією.

Що допомогло піднятися на вершину слави нашим наступним переможцям? Без сумніву, це - наполегливість, жага до перемоги, витривалість й уміння сконцентруватись. За спортивні досягнення у номінації «Надія великого спорту…» нагороди отримали Лубинець Ганна, Железняк Денис, МоцієнкоМикита та Данілейченко Кристина. Так тримати, ви - наша спортивна надія!

У номінації «Найкраща командна гра» нагорода знайшла свого володаря - команду 9-Б класу. Номінацію «Учень року» представив випускник закладу - Золотаренко Сергій, учень 11-го класу.

Яскравим доповненням свята були художні номери. Гурток «Перлина» виконав пісню «Слава Україні», запальний танок «Вчителька» показав колектив 9-Б класу,Сурова Анастасія заспівала пісню «Ти можеш змінити все».

Сердечно вітаємо зі святом всіх майбутніх науковців, учених, митців! Нових творчих успіхів, нехай найвищі висоти Науки завжди підкоряються вам! Щастя, здоров’я, миру та злагоди вам.

Переглядів: 315 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1