Головна » 2012 » Березень » 7 » СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО 8 БЕРЕЗНЯ
СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО 8 БЕРЕЗНЯ

Усі присутні були захоплені майстерними виступами учнів 6-Б класу Кулакової Валерії, яка займається в цирковій студії "Арлекін",

піснею про маму у виконанні Горової Поліни та Лопацької Валерії, вальсом, який подарували вчителям і мамам Войтовичі Діана та Данило.

Порадувала балетним номером глядачів учениця 10-А класу Бондаренко Олена, яка вже багато років займається танцями.

А під запальні "Бугі-вугі" у виконанні хлопців та дівчат з 9-Б ніхто не міг сидіти спокійно, навіть директор...

У школі вже давно звикли, що Настя Вишнева гарно співає, та цього разу її пісня була особливою, бо присвячувалася мамам, жінкам, тому присутні віддячили дівчинці бурхливими оплесками.

Відкриттям для вчителів та учнів став виступ ансамблю, створеного молодим учителем музики та співу Суботіним Олександром Володимировичем. Юні гітаристи показали, що за півроку вони багато чого навчились, та ще їх виступ супроводжувався ніжним співом учениці 4-Б класу.

Прекрасно танцювали учні 3-А та 3-Б класів, яких підготували їхні другі мами Кресак Наталя Миколаївна та Сушенцева Олена Михайлівна.

Після закінчення концерту директор школи Чернякова Оксана Анатоліївна подякувала всім, хто доклав багато зусиль для підготовки та проведення цього радісного весняного свята, особливо десятикласникам, педагогу-організатору Кобренюк Олені Олександрівні та класному керівнику 10-Б класу Ратушній Тамарі Семенівні.

Автор: Переверзєва Ніна Миколаївна
Переглядів: 861 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/2
Молодці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Молодці!!! happy happy happy happy