Свято мікрорайону Сонячний - 10 Жовтня 2015 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2015 » Жовтень » 10 » Свято мікрорайону Сонячний
Свято мікрорайону Сонячний

09. 10. 2015 року  біля торгового центру  відбулося Свято мікрорайону Сонячний, який  був заснований понад 30 років тому.  Цього дня мешканці мікрорайону об’єдналися, щоб привітати один - одного з цим святом.

Вздовж алеї до торгового двору гостей  зустрічали виставки декоративно-прикладного мистецтва, творчих поробок,  домашніх улюбленців тощо. Шкільні колективи КСШ № 118 та КЗШ № 119 організувала осінню ярмарку, на якому більшість учнів-продавців запрошували всіх охочих придбати тільки у них  домашнє печиво, кекси, пиріжки з яблуками, картоплею, ватрушки та інші кондитерські вироби, спечені дітьми за активної допомоги батьків. Всі зібрані кошти  будуть  спрямовані на шкільні та  потреби  військових у зоні АТО.

Для наймолодших мешканців були організовані спортивні змагання та конкурс малюнків на асфальті.

На святі були присутні заступник голови Саксаганської районної у місті ради Красножон Юрій Леонідович, голова піклувальної ради КЗШ № 119 Носоненко Артур Олександрович, які привітали мешканців зі святом та побажали  їм міцного здоров’я, бадьорості духу, мирного неба, благополуччя і душевного спокою. Цього дня вітали подарунками від виконкому Саксаганської районної у місті ради переможців таких номінацій: «Один із перших мешканців мікрорайону», «Найактивніший мешканець мікрорайону», «Найкраще подвір’я», «Найкращий під’їзд», «Найстарший мешканець мікрорайону», «Наймолодший мешканець мікрорайону», «Кращий дитячий майданчик» тощо.

Свої творчі доробки подарували найкращі хореографічні та вокальні колективи КСШ № 118, КЗШ № 119.  Родзинкою свята став виступ учасниці

«Х  - фактора 6» Лебедєвої Тетяни. Під час цього дійства військова частина пригощала жителів мікрорайону польовою кашею. Свято пройшло по-справжньому в дружній атмосфері і об’єднало всіх в одну родину!

Иевлева Татьяна

Переглядів: 221 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1