Головна » 2018 » Жовтень » 28 » Тиждень Німеччини в Кривому Розі
Тиждень Німеччини в Кривому Розі

Україна та Німеччина тісно співпрацюють у різних сферах, тому з метою підсилення взаєморозуміння  і дружби між українським та німецьким народами  з 24 травня 2018 року по 26 жовтня 2018 року  на базі  КГ №91 проводився міський конкурс науково-пошукових робіт «Німецькі читання: літературними стежками до України», який складався з двох етапів: заочного та очного. У ньому взяли участь 18 учнів із різних навчальних закладів міста. Почесними гостями конкурсу були заступник Генерального консула Федеративної Республіки Німеччина Петер Шмаль та Віталій  Олюха, керівник проектів ГО «Міжнародні інноваційні освітні технології».

26 жовтня Криворізьку спеціалізовану школу №118 представляв учень

9 – Б класу Нікітченко Станіслав  у номінації «Німецька лірика в українському перекладі». За І етап наш учасник набрав 24 бали із 25, та й під час ІІ етапу, захисту  наукової роботи, виявив свою компетентність, продемонстрував високий інтелектуальний рівень, вміння аналізувати і вести дискусію. За роботу був відзначений дипломом за участь, грамотою за зайняте ІІІ місце та нагороджений подарунком.

Висловлюю подяку Холоденку Владиславу, учню 9 – Б класу, за створення презентації «Франко і Гейне», яка допомогла візуально сприймати інформацію доповідача.

Холоденко Т.В., учитель української мови та літератури

Переглядів: 76 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1