У новому навчальному році школярі Дніпропетровщини навчатимуться шість днів на тиждень - 12 Серпня 2014 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2014 » Серпень » 12 » У новому навчальному році школярі Дніпропетровщини навчатимуться шість днів на тиждень

Перехід на шестиденну систему навчання у школах області повинен вирішити частину питань з опаленням шкільних приміщень. У змінах навчального процесу передбачається також подовження осінніх і весняних канікул. Натомість зимові, як і раніше, триватимуть два тижні. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик під час прес-конференції. Олександр Демчик зазначив, що навчатися протягом шести днів на тиждень школярі будуть лише перший семестр. Нововведення торкнеться учнів 2-11 класів. Наймолодші школярі навчатимуться за звичайним п’ятиденним розкладом. Планується також, що вже у другому семестрі 2014-2015 навчального року усі школярі зможуть повернутися до звичного режиму занять. За словами Олександра Демчика, у департаменті освіти і науки облдержадміністрації триває розробка механізмів введення нового режиму, однак вони не будуть запроваджені без попереднього обговорення з профспілками та громадськістю.

Переглядів: 328 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1