Головна » 2017 » Березень » 4 » У п’ятницю, 3 березня, 78 учнів 5-11 класів змагалися у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»

Метою та завданням гри було:

– формування в школярів сталої зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством;

– активізація позакласної та позашкільної роботи з української мови та літератури;

– надання учням можливості змагатися на Всеукраїнському рівні, не виїжджаючи зі свого міста.

Гра проводилася за трьома комплектами завдань, призначеними для учнів  5–6, 7–9, 10–11 класів відповідно.  Кожний комплект містив  30 завдань.

Гра «Соняшник» дала можливість учням ще раз перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей. Конкурс пройшов із великим успіхом, адже кількість учасників зросла в чотири рази в порівнянні з минулим роком.

Слід зазначити, що учні школи щороку беруть  участь в цій грі. І тепер вони з нетерпінням очікуватимуть результатів своєї участі у травні, адже за підсумками гри  учасники можуть отримати сертифікати різного рівня та оригінальні подарунки.

Як свідчить опитування, для учнів нашої школи гра «Соняшник» цікава тим, що вона є українознавчою, запропоновані учасникам завдання стосувалися не лише української мови і літератури, а й історії та культури. Питання, на які потрібно було дати відповідь, з вищезазначеного конкурсу вимагали від учасників загальної гуманітарної ерудиції, уміння співвідносити знання й відомості з різних українознавчих дисциплін, а також почуття гумору.

Пам’ятаймо: дітей з високим творчим потенціалом необхідно своєчасно виявляти і забезпечувати належними умовами для їх розвитку з урахуванням індивідуальних здібностей та інтересів. Над цим працює весь педагогічний колектив нашої школи.

Переглядів: 163 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0

(0564) 90-55-00, 90-55-46 school_118@ukr.net