Урочисте відкриття майданчиків для занять воркаутом - 20 Жовтня 2016 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2016 » Жовтень » 20 » Урочисте відкриття майданчиків для занять воркаутом
Урочисте відкриття майданчиків для занять воркаутом

20 жовтня на радість школярам м-н. Сонячний було урочисто відкрито майданчик для занять воркаутом.

Довідка: StreetWorkout, що в перекладі з англійської означає "вуличне тренування" — це один із нових видів молодіжного спорту, який поєднує в собі силові та гімнастичні елементи на турніках та брусах.

На глядачів чекало традиційне перерізання стрічки, захоплюючі показові  виступи криворізьких спортсменів з воркауту.

Атмосфера свята, усміхнені діти з кольоровими кульками та сильні, вправні спортсмени створювали відчуття миру і дарували мрію на краще майбутнє – майбутнє, в якому є місце спорту, добрим справам та фізично здоровій молоді.

Переглядів: 77 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1