Головна » 2011 » Лютий » 28 » Усі мови на гостину
Усі мови на гостину

18 лютого у нашій спеціалізованій школі №118 відбулося свято на честь всесвітнього дня мов. До нього школа готувалася дуже ретельно. Було написано сценарій, підібрано костюми, відібрано учасників. На цьому святі представлено три мови: українську, російську та англійську. Ми ставили за мету довести можливості усіх мов, їх неповторність, багатство. Мови були представлені піснями, віршами, сценками та гуморесками. Кожен учасник прагнув донести до глядача важливість та красу мови. У цьому дійстві брали участь діти різного віку, починаючи з молодших школярів та закінчуючи старшокласниками. Це свято привернуло увагу нашого місцевого телевізійного каналу "Рудана”. Який показав невеличкий телерепортаж. Свято пройшло весело й цікаво, "артисти” задоволені своїми виступами, а глядачі були в захваті від усього побаченого і почутого.

Ратушний Олег

Учень 11 класу