Головна » 2011 » Листопад » 6 » В Україні стартує Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика
В Україні стартує Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика

Метою Конкурсу є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

У Конкурсі можуть брати участь учні шкіл 3-11 класів, профтехучилищ та студенти вищих навчальних закладів.

Для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та професійно-технічних училищ конкурс проходить у чотири етапи, а для студентів вищих навчальних закладів у три.

Організаторами Конкурсу є Міністерство освіти та Ліга українських меценатів. Конкурс проводиться відповідно до
Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Загальнонаціональний етап конкурсу буде проведений у січні 2012 року.

Переможці підсумкового етапу Конкурсу будуть нагороджені дипломами та грошовими преміями, також будуть відзначені учителі та викладачі, які підготували переможців.

Керівникам навчальних закладів, у відповідності з
листом Міністерства освіти, доручено провести організаційно-методичну роботу із залучення учнів та студентів, а також курсантів та ліцеїстів до участі у ХІІ Міжнародному конкурсі з української мови ім. Петра Яцика.

Довідка:
Петро Яцик - канадський підприємець українського походження, меценат і філантроп, відомий своїм вагомим вкладом у фінансування українознавства на Заході та в Україні. Фундатор Міжнародного благодійного фонду "Ліга українських меценатів".

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 04.11.2011