Головна » 2014 » Грудень » 11 » Велика допомога маленьких школярів
20:48
Велика допомога маленьких школярів

Цьогорічні події в Україні змінили кожного з нас і не залишили байдужими свідомих громадян. Допомога і підтримка українським військовим потрібна постійно і вимагає від нас, пересічних громадян, постійної уваги. Вчителі, батьківська громада  та учнівський колектив нашої школи вже неодноразово організовували волонтерські  акції на підтримку воїнів АТО.

Цього разу в центрі уваги стали старання молодших школярів щодо створення захисної маскувальної сітки для бійців окремого взводу розвідки 40 БТО. Із звичайної риболовної сітки наші малюки старанно плетуть захисну ковдру для військових. До цієї роботи долучилися всі класи молодшої ланки освіти. Сподіваємось, щирі старання маленьких школярів обов'язково допоможуть н ашим бійцям та збережуть їхні життя.

Дякуємо родинам наших школярів, які надали дітям тканину для створення маскувальних сіток. Для продовження цієї роботи потрібно ще багато білої тканини, тому велике прохання батькам, по можливості, ще принести тканину із старих простирадл, підодіяльників тощо.

Щиро дякуємо всім за допомогу!

 

 

 

Переглядів: 582 | Додав: Ann | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar