Головна » 2017 » Квітень » 2 » Веселі канікули
Веселі канікули

Весело розпочали канікули учні 6 – А, Б, В; 5 – А класів. Вони відвідали етнографічний комплекс селища Петриківка. Зустрічали їх, як дорогих гостей, з хлібом-сіллю.  Це була чудова пригода з переодяганнями, козацькими розвагами, цікавими майстер – класами з писанкарства, петриківського розпису, лозоплетіння, виготовлення ляльки – мотанки. Екскурсія до етнографічного музею, де виставлена галерея картин та розташовані майстерні місцевих умільців, поповнила знання учнів про історію і правила петриківського розпису. Незабутньою подією стало відвідування конеферми. Діти не тільки узнали, як вирощують коней елітних порід, а й побачили різних тварин і птахів: овець, павлинів, страусів, цесарок. Наприкінці екскурсії кожен  міг покататися на конях верхи. Подорож до Петриківки дуже сподобалась дітям.

Переглядів: 133 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0

(0564) 90-55-00, 90-55-46 school_118@ukr.net