Відкрита меморіальна дошка загиблому бійцеві 40 батальйону Геннадію Медведєву - 25 Вересня 2015 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2015 » Вересень » 25 » Відкрита меморіальна дошка загиблому бійцеві 40 батальйону Геннадію Медведєву
Відкрита меморіальна дошка загиблому бійцеві 40 батальйону Геннадію Медведєву

Сьогодні, 25 вересня у нашій школі була відкрита меморіальна дошка загиблому бійцеві 40 батальйону Геннадію Медведєву. А здається ще нещодавно, Геннадій разом зі своїми друзями вивчали, досліджували, сподівалися і мріяли...

За рідну домівку поклали життя вірні діти,

Герої що завжди залишаться в наших серцях,

За землю, за матір зробили, що мали зробити,

герої не гинуть, герої живуть у наших серцях.

Геннадій був старшим сержантом, командиром третього відділення розвідувального взводу 40 батальйону територіальної оборони ЗСУ (батальйон «Кривбас»).

Загинув при виконанні військового обов'язку, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України.

На відкритті меморіальної дошки були присутні рідні, діти загиблого, близькі друзі, товариші по службі, а також учні нашої школи.

Вічна пам'ять Герою!

Переглядів: 237 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1