Головна » 2011 » Червень » 7 » Відкриття табірної зміни
Відкриття табірної зміни
Протягом всієї зміни оздоровчо-виховні функції в таборі буде реалізовувати професійний педагогічний колектив вчителів школи. Виховання дітей здійснюватиметься через гру, дослідження, експеримент. Виходячи з основних завдань, визначених педагогічними колективом на оздоровчий сезон 2011 року „Ти частинка Всесвіту, у центрі системи виховної роботи в нашого табору знаходиться дитина, її інтереси, бажання. Для їх успішної реалізації використовуються сучасні виховні технології.
      Серед основних форм роботи – презентація проектів, фестивалі, конкурси, ділові ігри, походи тощо.  Її мета - розвивати у дітей естетичний смак, дати можливість проявити свої творчі здібності, приймаючи участь у всіх видах діяльності.

Переглядів: 1316 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0