Вітаємо сайт школи з перемогою в міському конкурсі на кращий Інтернет-сайт! - 14 Лютого 2014 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2014 » Лютий » 14 » Вітаємо сайт школи з перемогою в міському конкурсі на кращий Інтернет-сайт!
Вітаємо сайт школи з перемогою в міському конкурсі на кращий Інтернет-сайт!

Цей конкурс відбувся 12.02.2014 на базі Криворізької педагогічної гімназії. Конкурс спрямований на підтримку діяльності сучасного навчального закладу, сприяння розширенню мережі інформаційних ресурсів для формування єдиного інформаційного середовища системи навчальних закладів освіти та реалізації регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти».

Цього року у міському конкурсі взяли участь сайти 36 навчальних закладів, які стали переможцями районного етапу конкурсу. Серед них: 2 заклади І ступеня, 5 закладів І-ІІ ступенів, 21 заклад І-ІІІ ступенів, 8 ліцеїв, гімназій, навчально-виховних комплексів.

Члени журі оцінювали структуру і навігацію сайтів, дизайн, інформаційне наповнення сайтів, їх динамічність та інтерактивність. Цього року наш сайт виборов перемогу у спеціалізованих закладах освіти, чим ще викликав ще більше гордощів за нього.
Дякуємо адміністратору сайту Кресак Наталі Миколаївні, всім вчителям та працівникам, що долучилися до роботи нашого сайту і вітаємо їх з перемогою!

у номінації «Web-сайт ліцею, гімназії, навчально-виховного комплексу»:

1 місце – КСШ №118,

2 місце – КГ №127,