Головна » 2016 » Червень » 16 » Вклонімося подвигу героїв…
19:35
Вклонімося подвигу героїв…

14 червня  у скорботному мовчанні на подвір’ї КСШ № 118 схилили свої голови учасники мітингу, вшановуючи пам'ять  Геннадія Медвєдєва, воїна-учасника антитерористичної операції на сході України, випускника школи.

         У мітингу на честь героя-земляка взяли участь депутат обласної ради Доценко І.І., депутат Саксаганської районної у місті ради Нагній А.В., батько загиблого героя, Медвєдєв В.В.

Згадуючи мужнього воїна, говорили про те, що він був гарним сином, вірним другом, хорошим учнем. У своєму зверненні до учнівської молоді Доценко І.І., депутат облради, наголосив, що треба цінувати життя і бути вдячними тим, хто зберіг над нами блакить мирного неба. Учні, вчителі, представники батьківської громадськості зі сльозами на очах поклали квіти біля меморіальної дошки на честь військовослужбовця Медвєдєва Геннадія Вікторовича, який віддав своє життя за територіальну цілісність держави, її майбуття.

 

Директор школи Чернякова О.А. звернулася до присутніх вшанувати пам'ять і вклонитися подвигу випускника школи Головка Олександра, меморіальна дошка якому встановлена на будинку № 9 м-ну Сонячний, де він мешкав.

Життя мужнього воїна, який залишився до кінця вірним військовій присязі та українському народові, трагічно обірвалася під час бою 12 серпня 2014 року.

Яскраві квіти, покладені на мармур, стали  символом людської вдячності і гордості за мужніх синів України.

Імена Геннадія Медвєдєва і Олександра Головка завжди житимуть у наших серцях і у пам’яті всіх, хто знав їх за життя. Вічна пам'ять та шана героям!!!

 

 

Переглядів: 286 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar