З Днем Незалежності, Україно! - 24 Серпня 2014 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2014 » Серпень » 24 » З Днем Незалежності, Україно!
З Днем Незалежності, Україно!

Шановні Українці! Наш сайт щиро вітає Вас з Днем Незалежності нашої Батьківщини. Цього року це свято стало особливим для України - адже саме тепер ми зрозуміли справжню, але таку болючу ціну незалежності. Ніколи ще за роки нашої державності ми не піддавалися таким випробуванням. І ніколи ще ми не були такими згуртованими і єдиними у своїх прагненнях. Хай же сяє над нашою Батьківщиною яскраве сонце, хай мирним буде небо, хай вулиці міст і сел повняться дитячим сміхом! Низький уклін всім Героям, що зараз виборюють наше право на існування на такій жорстокій і чужій для миролюбних українців війні! Вічна пам'ять тим, хто віддав своє життя за мир і наше майбутнє!

Миру, добра і впевненості у майбутньому!

Переглядів: 172 | Додав: Ann | Рейтинг: 0.0/0