Головна » 2016 » Липень » 16 » Запрошення на навчання
15:39
Запрошення на навчання

Більше 20 років Дніпропетровський регіональний інститут державного управлінняНаціональної академії державного управління при Президентові України готуєвисококваліфікованих фахівців за спеціальностями «Державне управління / Публічне управління та адміністрування», «Управління проектами», «Менеджмент організацій». За цей період інститут підготував майже п’ять тисяч спеціалістів для багатьох галузей економіки України.

Запрошуємо випускників середніх шкіл вашого міста до навчання за спеціальностями«Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування».

Враховуючи високий рівень децентралізації в Україні та можливість залучення фінансових ресурсів для громади за допомогою грантової підтримки також пропонуємо сучасну спеціальність «Управління проектами» (вступ на базі«Бакалавра» будь-якої спеціальності).

Наші викладачі - відомі та визнані в Україні фахівці у сфері управління проектами, стратегічного планування та менеджменту - допоможуть ефективно на практиці вирішувати такі питання територіальної громади, як залучення інвестицій, у тому числі закордонних; розробка та реалізація муніципальних інвестиційних проектів у галузі будівництва, транспорту, зв’язку, охорони здоров’я, освіти: екології, побутового та  торговельного обслуговування; раціональне складання, наповнення та використання місцевих бюджетів. Наші студенти придбають сучасні навички написання індивідуальних проектів під гранти благодійних фондів за різними напрямами діяльності.

Сподіваємось, що навчання у нашому інституті дасть можливість досягти високих кар’єрних. Додаткову інформацію щодо спеціальності «Управлінні проектами», а також «Публічного управління та адміністрування» та «Менеджменту» Ви можете отримати за телефонами: приймальня комісія (056) 745-52-41; декан факультету менеджменту, відповідальний секретар приймальної комісіїОгданський Кирило Миколайович (067) 632-52-77. Сайт інституту http://dridu.dp.ua

В.О. директора інституту                                                     Є.І. Бородін

Переглядів: 216 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar