Головна » 2018 » Травень » 9 » Збережемо пам’ять про подвиг
Збережемо пам’ять про подвиг

Сьогодні, 8 травня, на подвір'ї Криворізької спеціалізованої школи      № 118 відбулась урочиста лінійка реквієм, присвячена Дню пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Захід проводився з метою виховання патріотичних почуттів, любові до Батьківщини, до історії свого народу, мужності, поваги до старшого покоління, захисників нашої України, шани до ветеранів Другої світової війни.

На святі були присутні почесні гості, серед яких ‒ депутат обласної ради Доценко Ігор Іванович , ветерани Великої Вітчизняної війни та діти війни.

Депутат висловив щирі слова вдячності ветеранам за перемогу, побажав усім міцного здоров'я, довголіття та мирного неба.

Усе дійство розпочалося з покладання квітів, вшанування пам'яті загиблих у роки Великої Вітчизняної війни біля пам’ятного знаку 15-ої Гвардійської стрілецької дивізії.

Далі урочистості продовжились номерами художньої самодіяльності, у програмі яких пісні воєнних років та хореографічні композиції на воєнну тематику у виконанні творчо обдарованих дітей. Родзинкою став виступ учениці 9-А класу Сурової Анастасії з піснею «Повернися, солдате, живим».

Ветеранам дарували квіти, дякували за Велику Перемогу.

Ведучі проникливо, хвилююче доносили до присутніх священні слова пам’яті про героїв, що полягли на фронтах війни. У цей славний день ми згадали всіх поіменно, чиє життя забрала війна. «Школа, як мати, дає своїм дітям путівку в життя. І от Медвєдєв Геннадій, один із її випускників, повернувся до рідної школи на меморіальній дошці. Він буде завжди нас супроводжувати, і ми, земляки, вчителі та учні його рідної школи, завжди пам’ятатимемо цього героя, який загинув за Україну.

Присутні вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.

Молоде покоління завжди з вдячністю пам’ятатиме про подвиг переможців. Ми дякуємо тим, хто в тяжких випробуваннях, на фронті і в тилу, не шкодуючи сил і самого життя, отримав Велику Перемогу над нацизмом. Ваша сила духу, любов до Батьківщини, самовідданість і героїзм завжди будуть для нас прикладом.

Переглядів: 45 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1