Здоровому – все здорово! - 17 Вересня 2016 - Криворізька спеціалізована школа №118
Головна » 2016 » Вересень » 17 » Здоровому – все здорово!
Здоровому – все здорово!

Щорічно у нашій школі проводиться День здоров’я  з метою пропаганди серед учнів  здорового способу життя, розвитку інтересу до спорту та фізичної культури. День розпочався з єдиного тематичного уроку «Золоті сторінки Олімпійського спорту!». Школярі мали можливість пригадати відомих українських спортсменів та висловити думку щодо значення здоров’я для кожного з них.

Під керівництвом учителів фізкультури Твердохліба О.М. та Мінєнкова С.С.   проводилися різноманітні спортивні ігри та естафети. Переможцями вийшли: «Речівка та емблема» (5-Б, 10 класи І місце; 8-Б ІІ місце),  «Веселі старти» (6-В,

8-Б, І місце; 5-А ІІ місце); «Піонербол» ( 9-Б, 11 класи І місце; 10 клас  ІІ місце), «Міні-футбол» (10 клас І місце; 11 клас ІІ місце, 9-А ІІІ місце), «Перетягування канату» (8-Б І місце, 7-Б ІІ місце, 7-В ІІІ місце), «Настільний теніс» (Войтович Діана 11 клас І місце, Климін Влад 10 клас ІІ місце, Байдаков Артем та Полякова Валерія 9-В клас ІІІ місце).  Серед учнів початкової школи були проведені такі спортивні змагання, як «Лицарський турнір», «Перетягування канату» тощо. Молодші школярі були нагороджені грамотами за номінаціями «Жага до перемоги», «Спритність та згуртованість», «Витривалість та активність».

На урочистому закритті Дня здоров’я було підведення підсумків та нагородження учнів грамотами.  Заходи, проведені в цей день, нагадали дітям  про свідоме ставлення до власного здоров’я, сприяли гармонійному фізичному розвитку, виховували взаєморозуміння, дружбу, силу волі. І саме тому учні нашої школи обирають здоровий спосіб життя! День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Переглядів: 97 | Додав: lani | Рейтинг: 5.0/1