Головна » 2017 » Квітень » 25 » Зустріч із учасниками бойових дій на території інших держаd
Зустріч із учасниками бойових дій на території інших держаd

На жаль, у XXI столітті ми все частіше стаємо свідками військових втручань та миротворчих місій. У місцях ескалації збройних конфліктів стабільно виникають ситуації, що загрожують здоров’ю та життю мирних жителів і миротворців. Сьогодні, як ніколи, молодому поколінню необхідно все частіше замислюватися над цінністю людського життя, згадувати трагічні моменти нашої історії, віддавати шану всім тим, хто ціною власного майбутнього заплатив за мир. Із такою метою 25 квітня 2017 року  у стінах КСШ № 118 відбулася зустріч учнів 8-11 класів із учасниками бойових дій на території інших держав. Звертаючись до старшокласників, ветерани ділилися власними спогадами про подвиги, що стали прикладом відданості, мужності, вірності присязі й примножили авторитет України як країни-миротворця. У рамках зустічі відбулася прем’єра короткометражної стрічки Ігоря Доценка із промовистою назвою «Украинская честь». Задум автора полягав у відтворенні на екрані трьох поколінь родини військовослужбовців, яким долею було призначено стати учасниками трьох масштабних військових конфліктів: ІІ світової війни, Афганістану та АТО.

У різні часи кожен з них однаково демонструє вірність обов’язку, неабияку мужність, відвагу та любов до Батьківщини. Авторові вдалося донести до серця кожного з юних глядачів ідею наступності поколінь українських воїнів-патріотів. Цю зустріч старшокласники запам’ятають надовго.

Учитель української мови та літератури, класний керівник 10 класу О.Голуб.

Переглядів: 99 | Додав: lani | Рейтинг: 0.0/0

(0564) 90-55-00, 90-55-46 school_118@ukr.net