Головна » Статті » ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК ВЧИТЕЛЯ » ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР

Онлайновий інтерактивний підручник і робочий зошит «Інформатика. 7 клас

Інформаційний лист

У інформаційному збірнику МОНУ № 9 за 2015 р. на стр. 43 «У разі складнощів із забезпеченням підручниками для вивчення навчального матеріалу на уроках інформатики рекомендується використовувати таку навчальну літературу: онлайновий інтерактивний підручник і робочий зошит «Інформатика. 7 клас»  авторів І.О. Завадський, Л.В. Палюшок, Н.М. Манько на сторінці http://itknyga.com.ua

З вересня 2015 р. багато шкіл взяло участь у апробації цього підручника, за яким цікаво вчитися та вчити! Запрошуємо всіх до його апробації і обговорення. Кожен ваш відгук допоможе зробити підручник кращим, адже, на відміну від паперових книг, інтерактивний не є чимось закостенілим. Це повноцінний підручник, що не потребує жодних додаткових матеріалів, що включає уроки за всією програмою МОН для 7 класу, вправи, міні-тести, тренажери, анімації. Є автоматичне оцінювання кожного уроку за 12-бальною шкалою та онлайнове середовище класу з журналом успішності. На сторінці http://itknyga.com.ua/ є завантажувані демо-урок та відеоролик про підручник.

Для кожної школи створюється окреме онлайн – середовище. Як подяка за особливо корисні та конкретні зауваження ліцензія на підручник надаватиметься для деяких шкіл безкоштовно. На 07 листопада підручником користуються більше 240 шкіл. При цьому облікові записи вчителів безкоштовні (до 3 вчителів у одній школі). Запрошуємо всіх до апробації і обговорення підручника.

За додатковою інформацією звертатися до Мірошниченка А.А., доцента кафедри управління інформаційно – освітніми проектами, за тел. 050 4517813.

 

 

 

Проректор ДОІППО                                                           М.Г. Ватковська

Категорія: ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР | Додав: lani (23.12.2015) | Автор: *
Переглядів: 499 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar