Головна » Статті » ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВІСНИК ВЧИТЕЛЯ » ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР

Виставка «Освіта в Канаді – 2016» запрошує абітурієнтів

Посольство Канади в Україні запрошує відвідати виставку «Освіта в Канаді – 2016», що відбудеться у Львові та Києві 20 – 21 лютого 2016 року.

Серед учасників виставки – найкращі університети, коледжі та школи Канади. Під час роботи виставки відвідувачі матимуть змогу поспілкуватись із представниками навчальних закладів та отримати актуальну інформацію щодо умов вступу, навчання та проживання в Канаді.

Разом з основними курсами бакалаврату, магістратури та докторантури, на виставці будуть презентовані підготовчі програми, курси вивчення іноземних мов, програми підготовки до міжнародних іспитів та інше.

Захід спрямований на ознайомлення української молоді з освітніми можливостями Канади та пошук шляхів налагодження і розширення партнерства між українськими та канадськими навчальними закладами.

Зареєстровані відвідувачі матимуть ексклюзивну нагоду прослухати семінар від представника Візового відділу Посольства Канади в Україні. Також під час роботи виставки можна буде відвідати 20-хвилинну відеопрезентацію «Освітні можливості Канади».

Відвідування виставки та відеопрезентації – тільки за запрошенням.

Реєстрація для участі та детальна інформація на сайті

Категорія: ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР | Додав: lani (31.12.2015) | Автор: Інформація МОНУ
Переглядів: 305 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar