Головна » Статті » УЧНІВСЬКА СТОРІНКА » ПРОФОРІЄНТАЦІЯ

Безкоштовна професійна освіта у Польщі

Розпочався набір на зимовий семестр до польських професійно-технічних закладів на вечірню та заочну форму навчання. Про це повідомляє прес-служба освітньої програми «Освіта Поль», діяльність якої зосереджена на навчанні українців у Польщі.

Професійно-технічна освіта в Польщі для дорослих дозволяє вдало комбінувати роботу з навчанням, щоб в майбутньому отримати більш високооплачувану посаду з можливістю кар’єрного росту.

Тривалість навчання коливається у межах від 1 до 2 років, в залежності від обраної спеціальності та рівня кваліфікації.

«Це унікальна можливість для українців отримати базову технічну освіту та європейський диплом техніка чи кваліфікованого працівника безкоштовно, щоб в подальшому мати затребувану професію та добре оплачувану роботу в Польщі, Німеччині, інших країнах ЄС», - зазначають в освітній програмі.

До занять, що розпочнуться в лютому 2018 року, будуть допущені особи, яким виповнилося 18 років, та які мають документ про повну загальну середню освіту.

Актуальні безкоштовні пропозиції у Варшаві:

Заочна форма навчанняЗаняття проходять кожні два тижні у вихідні. Навчання безкоштовне.

Ветеринар. Тривалість навчання - 2 роки. Cтуденти навчатимуться  здійснювати  заходи  профілактики, діагностики та лікування тварин, заходи догляду та годівлі.

Косметологія. Тривалість навчання - 2 роки. Студенти навчатимуться  здійснювати заходи догляду за обличчям, тілом, волоссям, проводитимуть косметичні процедури, що направлені на профілактику чи лікування проблем шкіри, волосся та обличчя.

Медична опікаТривалість навчання - 1 рік. Студенти здобуватимуть вміння та навики надавати медичну допомогу хворим різного віку та з різними вадами, здійснювати відповідні заходи по догляду.

Догляд за людьми похилого вікуТривалість навчання - 1 рік. Студенти вивчатимуть особливості догляду за людьми похилого віку, згідно потреб та життєвої ситуації.

Інформатика. Тривалість навчання - 2 роки. Студенти навчатимуться проектувати та програмувати бази даних, створювати та обслуговувати системи обробки інформації, комп'ютерні мережі.

Експлуатація портів і терміналівТривалість навчання - 2 роки. Після закінчення навчання випускник здає екзамен та отримує документ, з яким він може працювати в портах, аеропортах, залізницях, на транспортних підприємствах, тощо.

Адміністрація. Тривалість навчання - 2 роки. Під час навчання учнями засвоюється правильне оформлення документації, протоколів, ведення документації різного роду заходів: сесій міськрад, засідань, зборів; проходить вивчення юридичного оформляння різних ділових паперів.

АрхівістикаТривалість навчання - 2 роки. Під час навчання учні вивчають класифікацію документів, книг, правила їх зберігання та впорядкування, ведення баз даних, тощо.

ФлористикаТривалість навчання - 1 рік. Під час навчання учні вивчають оформлення та декорування різноманітних композицій за допомогою квітів: садибні ділянки, квітники, бенкетні зали, букети, екібани.

ГеодезіяТривалість навчання - 2 роки. Під час навчання учні вивчають земельний кадастр, здійснення замірів земельних ділянок, що розташовуються на рівнині, висоті та інших місцевостях.

Фізична охорона осіб та об’єктівТривалість навчання - 2 роки. Після закінчення навчання випускник здає екзамен та отримує документ, з яким він може працювати в бюро охорони, банках, при інших установах, що залучають охорону.

Фінанси та облікТривалість навчання - 2 роки. Студенти навчатимуться ведення фінансового обліку, складати  звітність, вести відповідні нормативні документи.

Телеінформатика. Тривалість навчання - 2 роки. Під час навчання учні вивчають телеінформаційні мережі, їх проектування, проведення, встановлення, тощо.

Зелений туризм (екотуризм). Тривалість навчання - 2 роки. Студенти навчатимуться  планувати, організовувати та здійснювати туристичні послуги з еко-туризму , що проводиться,  в основному, в сільській місцевості.

Поштові та фінансові послугиТривалість навчання - 1 рік. Під час навчання учні вивчають засоби передачі посилок, правила прийому та видачі, оформлення документації під час відправки та прийому передач, фінансове обслуговування цієї сфери.

Безпека та гігієна праці. Тривалість навчання – 1,5 роки. Під час навчання учні вивчають правила оцінювання та контролю за безпекою праці на підприємствах, установах, забезпечення належних умов для праці.

Асистент особи з обмеженими можливостямиСтуденти навчатимуться здійснювати комплексні заходи з реабілітації та догляду осіб з обмеженими можливостями. Тривалість навчання – 1 рік.

Вечірня форма навчанняЗаняття проходять тричі на тиждень у вівторокчетверп’ятницю з 16.00 до 21.00. Навчання безкоштовне.

Асистент стоматолога. Тривалість навчання - 1 рік. Вартість навчання – безкоштовно. Після закінчення навчання випускник здає екзамен та отримує документ, з яким він може працювати в державних та приватних стоматологічних кабінетах.

МасажистТривалість навчання - 2 роки. Після закінчення навчання випускник здає екзамен та отримує документ, з яким він може працювати в державних та приватних масажних кабінетах.

Догляд за дітьми (няня). Тривалість навчання - 2 роки. Після закінчення навчання випускник здає екзамен та отримує документ, з яким він може працювати в державних та приватних дитячих закладах за фахом.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Отримати вичерпні відповіді та фахові консультації щодо можливостей здобуття освіти в Польщі можна у прес-центрі програми «ОсвітаПоль» за тел.: (044) 584-49-26, (097) 747-64-02, (050) 437-28-03, info@osvitapol.info.

Категорія: ПРОФОРІЄНТАЦІЯ | Додав: lani (03.12.2017)
Переглядів: 211 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar