Головна » Статті » УЧНІВСЬКА СТОРІНКА » УЧЕНЬ - ПСИХОЛОГ

ЛЮБІТЬ ЖИТТЯ!

Зміни своє ставлення до самого себе. Полюбіть себе. Луїза Хей пише: «Любити себеце прекрасна пригода. Уявіть, як чудово було б уміти літати! Тож давайте полюбимо себе просто зараз, не зволікаючи». Вона пропонує десять сходинок на шляху любові до себе.

1. Перестати критикувати себе й інших. Не критикуйте оточуючих, адже ті недоліки, які ми знаходимо в інших, це проекція тих рис, які ми засуджуємо в собі. Думати про іншу людину поганоодна з причин нашої обмеженості. Повторюйте твердження: «Я люблю і схвалюю себе в усьому».

2. Перестати залякувати себе. Похмурі думки можуть отруїти життя кому завгодно. До того ж думка матеріальнаякщо постійно жити в передчутті чогось поганого, воно неодмінно збудеться. Піймавши себе на поганих думках, стверджуйте: «Я є втіленням божественного і прекрасного у світі, і з цього моменту живу повним життям».

3. Бути добрим, м’яким, терплячим із самим собою. Часто ми хочемо мати всі блага терміново, просто зараз. Нетерпіння отруює життя, є проявом нашого небажання вчитися. Ми хочемо набути знання, не засвоївши уроку, не зробивши кроків для досягнення мети. На цьому шляху ми можемо робити помилки, які є насправді нашими помічниками. Не лайте себе за них. Зробіть паузу, проаналізуйте, що зроблено не так, і рухайтеся вперед.

4. Бути добрим до своєї свідомості. Не лайте себе за негативні думки. Перестаньте звинувачувати себе в поганому. Всі думки і висловлюваннятільки в позитивному ключі. Можна медитувати, уявляючи собі свої мрії як уже доконаний факт.

5. Навчитися хвалити себе. Почніть із малого. Скажіть собі, що ви прекрасні, повторюйте собі це якнайчастіше. Повіривши в це, ви помітите, що й оточуючі починають думати і казати про вас так само. Дозвольте собі приймати добро незалежно від того, заслуговуєте ви на нього, на вашу думку, чи ні.

6. Любити себеотже, підтримувати себе. Звертайтеся по допомогу до друзів, дозволяйте їм допомагати вам, допомагайте їм самі. Прохання про допомогуце не слабкістьце вияв сили.

7. Доглядайте за своїм тілом. Якщо ви хочете прожити довге і повноцінне життя, почніть піклуватися про себе вже зараз. Адже для цього нині є маса можливостей: басейни, фітнес-центри і багато іншого. Під час занять стверджуйте: «Я здоровий, щасливий, благополучний».

8. Займатися самоосвітою. Вчитися не пізно ніколи, якщо цього хочете ви самі чи необхідно для професійного і кар’єрного зростання.

9. Робота із дзеркалом. Це дуже важливо для тих, хто не може повірити в себе. Уранці підійдіть до дзеркала і скажіть собі: «Я люблю тебе». Якщо вдень сталася неприємність, підійдіть до дзеркала і скажіть: «І все ж таки я люблю тебе». Дивлячись у дзеркало, можна здійснити акт прощення, поговорити з іншими людьми, якщо ви боїтеся говорити з ними особисто. Спочатку робити це не просто, але згодом ви навчитеся.

10. Любіть себе просто зараз. Не чекайте, коли станете досконалими. Незадоволеність собоюце всього лише погана звичка. Навчившись любити себе, ви зможете полюбити і прийняти інших людей.

Категорія: УЧЕНЬ - ПСИХОЛОГ | Додав: lani (04.01.2014) | Автор: http://За матеріалами: Освіта.ua
Переглядів: 716 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar