Головна » Статті » УЧНІВСЬКА СТОРІНКА » УВАГА, КОНКУРС!

Юний філолог - 2016

До уваги учасників міського етапу Всеукраїнського конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ДВ  МАН України «Юний філолог - 2016» та їх наукових керівників! За традицією, захист робіт проходитиме у стінах Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 118 і відбудеться 15 січня 2016 року.

Нагадуємо, що кінцевий термін здачі науково-дослідницьких робіт разом із пакетом усіх необхідних документів – 30 грудня 2015 року. Роботи чи документи, надані пізніше, не розглядаються і до участі в конкурсі не допускаються.

Перелік необхідних документів:

1. Науково-дослідницька робота в друкованому та електронному вигляді, оформлена згідно Основних вимог до написання, оформлення та  представлення учнівських науково-дослідницьких робіт.

2. Відредаговані тези науково-дослідницької роботи в друкованому та електронному вигляді.

3. Відгук наукового керівника на науково-дослідницьку роботу.

4. Зовнішня рецензія на науково-дослідницьку роботу.

5. Паспорти експонатів – за їх наявності.

6. Заявка на участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

7. Анкета учасника II (обласного) етапу конкурсу-захисту.

8. Фотографії учня в друкованому (3,5 х 4,5 – 2 шт.) та електронному вигляді.

9. Ксерокопія паспорту (або свідоцтва про народження) учня.

10. Ксерокопія ідентифікаційного коду учня.

11. Анкета наукового керівника.

         Зверніть увагу! Відредаговані тези в друкованому вигляді вшиваються в роботу (відповідно до вимог оформлення). Відредаговані тези, фотографії учня та текст науково-дослідницької роботи в електронному вигляді розміщуються на одному диску, підписаному і прикріпленому до роботи.

Зразки правильного оформлення заявки на участь, анкети учасника, анкети наукового керівника, паспорта експонату та титульного аркуша можна переглянути тут. [посилання на архів «Зразки документів»]

         Звертаємо Вашу увагу, що саму науково-дослідницьку роботу необхідно оформлювати відповідно до вимог Міністерства освіти і науки України. [посилання на документ «Вимоги до оформлення НДР»]Роботи, що не відповідають озвученим вимогам, до участі в конкурсі не приймаються.

         З огляду на суворість дотримання  вимог до термінів здачі й технічного оформлення НДР рекомендуємо надати роботи та пакет документів координаторові конкурсу в термін з 25 по 28 грудня 2015 року (щоб мати певний термін часу на виправлення недоліків, якщо такі виникнуть).

Цю та іншу корисну інформацію Ви можете знайти на сайті ДВ МАН України за посиланням http://dvman.dnepredu.com/uk/site/na-dopomogu-uchniu.html

Бажаємо успіхів!

ЗАВАНТАЖИТИ ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ РОБІТ

Категорія: УВАГА, КОНКУРС! | Додав: lani (31.12.2015) | Автор: Голуб Оксана
Переглядів: 800 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar