Головна » Статті » УЧНІВСЬКА СТОРІНКА » УВАГА, КОНКУРС!

Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер"
Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що Міжнародною Спільнотою «Бобер» на базі Львівського фізико-математичного ліцею – інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка за сприяння Департаменту освіти і науки Львівської ОДА 10 листопада 2013 року в Україні буде проводитися черговий міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності "Бобер”. 
Рекомендуємо ЗНЗ прийняти участь в міжнародному конкурсі з інформатики «Бобер-2013». Оргкомітет конкурсу дозволяє учням міст та районів області, у разі ускладнення прибуття до навчального закладу у вихідний день 10 листопада, взяти участь у конкурсі вдома, здав розв’язки шкільному координатору наступного дня у понеділок. Для учнів 2-5 класів конкурс проводиться 11 листопада у приміщенні школи. При великій кількості учасників допускається  проведення конкурсу у кілька змін.
Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять вчителі інформатики школи (шкільні координатори). Усі організаційні питання (оформлення заявок, благочинні пожертви, матеріали, інструкції, архіви завдань) щодо проведення конкурсу у 2013-2014 навчальному році шкільні координатори повинні вирішувати тільки через районного (міського) координатора.
У конкурсі беруть участь усі бажаючі учні 2–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності. Конкурс проводиться у п’яти вікових групах (Бобреняточко для учнів 2–3 класів, Бобренятко для 4–5 класів, Бобреня для 6–7 класів, Бобрик для 8–9 класів та Бобер для 10–11 класів ).

Категорія: УВАГА, КОНКУРС! | Додав: lani (25.10.2013) | Автор: Наталя Кресак
Переглядів: 1302 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar