Головна » Статті » ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ » ВСЕ ПРО ЗНО

порядок реєстрації

Реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (надалі – ЗНО) здійснюватиметься з 06 лютого до 17 березня 2017 року.

Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.

 

ПОРЯДОК реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання (наказ МОН від 10 січня 2017 року №25)

Процедура реєстрації для випускників загальноосвітніх навчальних закладів поточного року

 

 

Процедура реєстрації для випускників минулих років, учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів

 

 

Відмова в реєстрації або перереєстрації

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього оцінювання

 

Зразок ДОВІДКИ з місця навчання для учнів (слухачів, студентів) ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ, ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, що підтверджує здобуття в поточному навчальному році повної загальної середньої освіти.

Зразок ДОВІДКИ з місця навчання для осіб, що проживають або переселилися з тимчасово окупованої території або населеного пункту, на території якого органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

 

Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіональних центрів.

Бажаємо успіхів!

Категорія: ВСЕ ПРО ЗНО | Додав: lani (22.02.2017) | Автор: ЗНО
Переглядів: 193 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar