Головна » Статті » ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ » ВСЕ ПРО ЗНО

Загальна характеристика ЗНО 2018

1). Учасники ЗНО:

– випускники старших класів загальноосвітніх навчальних закладів (далі – ЗНЗ) поточного року (використання результатів ЗНО як ДПА та для вступу до ВНЗ);

– учні ПТНЗ/студенти ВНЗ І-ІІ р. а., які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту (використання результатів ЗНО як ДПА з української мови);

– випускники закладів системи загальної середньої освіти поточного та минулих років, які отримують повну загальну середню освіту в цьому навчальному році або отримали її раніше (використання результатів ЗНО для вступу до ВНЗ). 

2). Предмети ЗНО: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська мови – загалом 11 навчальних предметів; кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більше як із 4 навчальних предметів із затвердженого переліку; тести з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії перекладатимуться кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (із урахуванням реєстраційних даних учасників ЗНО).

Змінено формат проведення ЗНО з іноземних мов – вводиться аудіювання (сприйняття мови на слух); використовуються предметні тести двох рівнів складності:
В1 та В2; для зарахування результату ЗНО з іноземної мови як ДПА випускникам старшої школи ЗНЗ, які вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, потрібно складати предметний тест рівня В2.

Для ЗНО випускник може обрати четвертим предметом ЗНО будь-який предмет із затвердженого переліку, зокрема й іноземну мову, яку він не вивчав у ЗНЗ

3). Програми ЗНО: сертифікаційні роботи  ЗНО 2018 розробляються та укладаються відповідно до змісту програм ЗНО, затверджених  у  лютому  2016 року. 

4). ЗНО та ДПА: для випускників старшої школи ЗНЗ 2018 року як результати ДПА зараховуються результати ЗНО з трьох предметів:

української мови і літератури (українська мова);

математики або історії України (період XX - початок XXI століття);

одного з навчальних предметів (із затвердженого переліку) за вибором випускника.

Якщо випускнику необхідно скласти і математику, і історію України, він може обрати один із цих предметів другим предметом ДПА, а інший – третім.

Вибір предметів, результат сертифікаційної роботи з яких буде зарахований випускнику як ДПА , здійснюється під час реєстрації.  

5). Визначення результатів ЗНО:

– для визначення результатів ЗНО 2018 у шкалі 100-200 балів для кожного з предметів тестування встановлюється поріг «склав/не склав», тобто  кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений учасник ЗНО;

– для результатів ДПА у шкалі 1-12 балів поріг «склав/не склав» не визначається.

6).  Реєстрація для участі в ЗНО:

– реєстрація для участі в ЗНО 2018 – з 06 лютого до 19 березня;

– внесення змін до реєстраційних даних – з 06 лютого до 02 квітня;

8). Контрольні дати проведення ЗНО.

Основна сесія – з 22 травня до 13 червня.

Оголошення результатів:

до 15 червня – з математики, української мови і літератури, іноземних мов, біології;

до 21 червня – з історії України, географії, фізики, хімії.

Додаткова сесія відбудеться з 03 до 12 липня.

Категорія: ВСЕ ПРО ЗНО | Додав: lani (16.12.2017)
Переглядів: 63 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar